Vyhlášení ředitelského volna ve dnech 18. a 19. listopadu 2021

Vážení rodiče,

vzhledem k vzrůstajícímu počtu nemocných dětí  (za poslední dva dny) jsem se rozhodla přistoupit k tomuto řešení:

1. Ve dnech čtvrtek 18. 11. 2021 a pátek 19. 11. 2021 vyhlašuji ředitelské volno pro žáky 1. až 9. ročníku. Žáci v těchto dvou dnech nemají distanční vzdělávání.
  2. V tyto dny nebude v provozu ani školní družina.
  3. Z důvodu rychlého šíření nemoci Vás prosím, abyste zamezili setkávání dětí mezi sebou. V této chvíli máme 111 nemocných dětí, tj. 27% z celé školy.
  4. Aby nám vyhlášené ředitelské volno pomohlo snížit nemocnost žáků, budou uzavřeny i tělocvičny a jsme domluveni s trenéry na zrušení tréninků.
  5. V pondělí 22. 11. 2021 se budeme opět testovat na COVID-19, prosíme, aby všichni žáci přišli v rouškách a roušky nesundávali z obličeje až do výsledku provedeného testu.
  6. Obědy ve školní jídelně mají všichni žáci odhlášeny.

Mgr. Alena Urbanová, ředitelka školy